Misja i Wartości

• rozpowszechnianie znajomości języka migowego
  • wejście do „Świata Ciszy”
  • ułatwianie kontaktów z osobami niesłyszącymi
  • likwidowanie barier w komunikowaniu się z osobą niesłyszącą
  • rozpowszechnianie Kultury Głuchych wśród osób słyszących

O mnie

Nazywam się Agnieszka Stępniewska.

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika
społeczna z komunikacją interpersonalną oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawczą i hospicyjna w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu.

Posiadam tytuł magistra Wydziału Pedagogiki na kierunku Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z kwalifikacjami nauczycielskimi Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Pedagogiki w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie.

Uczestniczyłam w licznych kursach i konferencjach związanych z językiem migowym oraz dotyczących osób niesłyszących. Jestem wpisana do rejestru tłumaczy języka migowego w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim.

Jako certyfikowany wykładowca języka migowego prowadzę kursy, szkolenia, warsztaty oraz zajęcia indywidualne z języka migowego.